Wisznia Mała – wyniki wyborów samorządowych 2010

Wójt Gminy Wisznia Mała – Jakub Jan Bronowicki

Radny z okręgu 01 – Wisznia Mała – Zdzisław Stanisław Zdobylak

Radny z okręgu 02 – Wysoki Kościół, Pierwoszów, Machnice – Tadeusz Czyż

Radny z okręgu 03 – Piotrkowiczki, Mienice – Marian Jan Pęczek

Radny z okręgu 04 – Strzeszów – Bronisław Stawiński

Radny z okręgu 04 – Strzeszów – Grażyna Jarema

Radny z okręgu 05 – Ozorowice – Dorota Konieczna

Radny z okręgu 06 – Szewce – Małgorzata Ottenbreit

Radny z okręgu 07 – Ligota Piękna – Krzysztof Marcin Baraniuk

Radny z okręgu 07 – Ligota Piękna – Tadeusz Jan Wyrwas

Radny z okręgu 08 – Malin – Franciszek Jan Owsiański

Radny z okręgu 09 – Kryniczno, Raków, Rogoż – Grażyna Helena Skowrońska

Radny z okręgu 10 – Psary – Renata Iwona Nowak

Radny z okręgu 10 – Psary – Wojciech Wawro

Radny z okręgu 11 – Szymanów – Adam Biszczanik

Radny z okręgu 12 – Krzyżanowice – Józefa Bebłocińska

 • Andrzej Podrez

  [ Mieszkam w gminie Wisznia Mała od 17 lat. W latach 2010-2018 prowadziłem mały portal informacyjny WiszniaMala.net. #Wisznia Mała jest jego kontynuacją. ] [ Byłem Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Wysoki Kościół w okresie jego największej świetności. Jestem współautorem projektów, dzięki którym w wysokokościelskim parku pojawiło się bardzo oryginalne urządzenie do kalisteniki (parkour), ścieżka zdrowia oraz wiele elementów małej architektury. ] [ Wspomagałem kilka naszych lokalnych społeczności w tworzeniu e-sołectw. Malin, Psary, Wysoki Kościół czy nawet Czeszów to najważniejsze z nich. ] [ Jestem fascynatem biegania i miłośnikiem psów. Byłem pomysłodawcą zorganizowania w Wiszni Małej Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Zawody, których zostałem koordynatorem, odbyły się w 2015 roku i ściągnęły do naszej gminy ponad 200 macherów z psami. ] [ Zawodowo zajmuję się poligrafią. ] [ Prowadzę również bloga o net-billingu. ]

  W tej kategorii:

  Wyniki wyborów do Rady Powiatu Trzebnickiego

  Do 19-sto osobowej Rady Powiatu wybrano między innymi trzech mieszkańców Gminy Wisznia Mała, panów: Zygmunta Wojciechowskiego, Andrzeja Brewkę i Krzysztofa Głucha. KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP – ADACH Robert Paweł z Nowego Dworu – ORZECHOWSKA…

  Czytaj dalej
  Wyniki głosowania na Wójta i do Rady Gminy.

  Jakub Jan Bronowicki  – 2320 głosów (63.70% głosów ważnych) Krzysztof Bronisław Głuch – 1322 głosy (36.30% głosów ważnych) Okręg nr Nazwisko i Imiona Nazwa komitetu Liczba głosów % głosów ważnych 1 Zdobylak Zdzisław Stanisław…

  Czytaj dalej

  Nie przegap

  Gminny Dzień Dziecka w Ozorowicach

  Gminny Dzień Dziecka w Ozorowicach

  15. Folkloriada w Szymanowie już w sobotę 18 maja

  15. Folkloriada w Szymanowie już w sobotę 18 maja

  15-16 czerwca 2024r. – Wycieczka ze Stowarzyszeniem Kultury i Sztuki w Machnicach

  15-16 czerwca 2024r. – Wycieczka ze Stowarzyszeniem Kultury i Sztuki w Machnicach

  Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Indywidualnych

  Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Indywidualnych

  Wisznia Mała – I Przegląd Orkiestr Dętych

  Wisznia Mała – I Przegląd Orkiestr Dętych

  Ogólnopolska Wystawa Święto Konia w Machnicach

  Ogólnopolska Wystawa Święto Konia w Machnicach