Wybory wójta 2024: Bronowicki vs Marciniak

Wybory bezapelacyjnie wygrywa Jakub Bronowicki. Gratulujemy. Oto jak rozłożyło się poparcie w poszczególnych wsiach.

 • Andrzej Podrez

  [ Mieszkam w gminie Wisznia Mała od 17 lat. W latach 2010-2018 prowadziłem mały portal informacyjny WiszniaMala.net. #Wisznia Mała jest jego kontynuacją. ] [ Byłem Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Wysoki Kościół w okresie jego największej świetności. Jestem współautorem projektów, dzięki którym w wysokokościelskim parku pojawiło się bardzo oryginalne urządzenie do kalisteniki (parkour), ścieżka zdrowia oraz wiele elementów małej architektury. ] [ Wspomagałem kilka naszych lokalnych społeczności w tworzeniu e-sołectw. Malin, Psary, Wysoki Kościół czy nawet Czeszów to najważniejsze z nich. ] [ Jestem fascynatem biegania i miłośnikiem psów. Byłem pomysłodawcą zorganizowania w Wiszni Małej Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Zawody, których zostałem koordynatorem, odbyły się w 2015 roku i ściągnęły do naszej gminy ponad 200 macherów z psami. ] [ Zawodowo zajmuję się poligrafią. ] [ Prowadzę również bloga o net-billingu. ]

  W tej kategorii:

  Czy to jeszcze demokracja czy może już dyktatura większości?

  Jakub Bronowicki po raz czwarty został wybrany Wójtem Gminy Wisznia Mała. Zdobył dwa razy więcej głosów niż jego konkurentka Aleksandra Marciniak (3076:1875). W pięciu wsiach, na Jakuba Bronowickiego zagłosowało ponad…

  Czytaj dalej
  Rada Gminy Wisznia Mała 2024-2029

  Zdzisław Łakomski – KWW ZDZISŁAWA ŁAKOMSKIEGO Władysław Synowiec – KWW JAKUBA BRONOWICKIEGO Aleksander Stachura – KWW JAKUBA BRONOWICKIEGO Justyna Kołodziej-Dudek – KWW JAKUBA BRONOWICKIEGO Andrzej Małecki – KWW JAKUBA BRONOWICKIEGO…

  Czytaj dalej

  Nie przegap

  Gminny Dzień Dziecka w Ozorowicach

  Gminny Dzień Dziecka w Ozorowicach

  15. Folkloriada w Szymanowie już w sobotę 18 maja

  15. Folkloriada w Szymanowie już w sobotę 18 maja

  15-16 czerwca 2024r. – Wycieczka ze Stowarzyszeniem Kultury i Sztuki w Machnicach

  15-16 czerwca 2024r. – Wycieczka ze Stowarzyszeniem Kultury i Sztuki w Machnicach

  Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Indywidualnych

  Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Indywidualnych

  Wisznia Mała – I Przegląd Orkiestr Dętych

  Wisznia Mała – I Przegląd Orkiestr Dętych

  Ogólnopolska Wystawa Święto Konia w Machnicach

  Ogólnopolska Wystawa Święto Konia w Machnicach