Wybory wójta: Szymczuk vs Bronowicki

Z dużym opóźnieniem Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listę kandydatów na wójta naszej gminy. W szranki z Jakubem Bronowickim stanie w wyborach samorządowych 2014 Magdalena Szymczuk popierana przez Komitet Wyborczy Razem Zrobimy Więcej z Piotrkowiczek. Panią Magdalenę Ewę Szymczuk można również znaleźć na liście kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do rady powiatu trzebnickiego.

Komitety Wyborcze kandydatów prezentują się następująco:

Komitet Wyborczy Wyborców Jakuba Bronowickiego

ZDOBYLAK Zdzisław Stanisław  (okręg nr 1)

SYNOWIEC Władysław  (okręg nr 3)
STAWIŃSKI Piotr  (okręg nr 4)
KONIECZNA-KUJAWA Dorota  (okręg nr 5)
ŁUKASZEK Kazimiera Małgorzata  (okręg nr 6)
OTTENBREIT Małgorzata  (okręg nr 7) – mandat!
BARANIUK Krzysztof Marcin  (okręg nr 8)

OWSIAŃSKI Franciszek Jan  (okręg nr 10)
SKOWROŃSKA Grażyna Helena  (okręg nr 11)
NOWAK Renata Iwona  (okręg nr 12)
WAWRO Wojciech  (okręg nr 13)
STOGA Sebastian Jarosław  (okręg nr 14)
BEBŁOCIŃSKA Józefa  (okręg nr 15)

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Zrobimy Więcej

MAZUR Bartosz Roger (okręg nr 1)

PĘCZEK Marian Jan (okręg nr 3)
CZEŚNIAK Zbigniew (okręg nr 4)
DOROSZ Ewa (okręg nr 5)
SZKOLNY Tomasz (okręg nr 6)

DEJA Juliusz Adam (okręg nr 8)
ULATOWSKI Piotr Stanisław (okręg nr 9)
SKOTNY Stanisław Andrzej (okręg nr 10)
STASZAK-KURZAWA Katarzyna Agata (okręg nr 11)
LIPKA Jerzy Zbigniew (okręg nr 12)

 

 

 • Andrzej Podrez

  [ Mieszkam w gminie Wisznia Mała od 17 lat. W latach 2010-2018 prowadziłem mały portal informacyjny WiszniaMala.net. #Wisznia Mała jest jego kontynuacją. ] [ Byłem Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Wysoki Kościół w okresie jego największej świetności. Jestem współautorem projektów, dzięki którym w wysokokościelskim parku pojawiło się bardzo oryginalne urządzenie do kalisteniki (parkour), ścieżka zdrowia oraz wiele elementów małej architektury. ] [ Wspomagałem kilka naszych lokalnych społeczności w tworzeniu e-sołectw. Malin, Psary, Wysoki Kościół czy nawet Czeszów to najważniejsze z nich. ] [ Jestem fascynatem biegania i miłośnikiem psów. Byłem pomysłodawcą zorganizowania w Wiszni Małej Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Zawody, których zostałem koordynatorem, odbyły się w 2015 roku i ściągnęły do naszej gminy ponad 200 macherów z psami. ] [ Zawodowo zajmuję się poligrafią. ] [ Prowadzę również bloga o net-billingu. ]

  W tej kategorii:

  Próby obciążeniowe mostu MS-41

  Na budowie drogi ekspresowej S5 Korzeńsko – Wrocław odbyły się próby obciążeniowe mostu drogowego MS-41 przebiegającego nad rzeką Widawą. Ich celem było sprawdzenie konstrukcji obiektu, a do testów wykorzystano siedem…

  Czytaj dalej

  Nie przegap

  Gminny Dzień Dziecka w Ozorowicach

  Gminny Dzień Dziecka w Ozorowicach

  15. Folkloriada w Szymanowie już w sobotę 18 maja

  15. Folkloriada w Szymanowie już w sobotę 18 maja

  15-16 czerwca 2024r. – Wycieczka ze Stowarzyszeniem Kultury i Sztuki w Machnicach

  15-16 czerwca 2024r. – Wycieczka ze Stowarzyszeniem Kultury i Sztuki w Machnicach

  Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Indywidualnych

  Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Indywidualnych

  Wisznia Mała – I Przegląd Orkiestr Dętych

  Wisznia Mała – I Przegląd Orkiestr Dętych

  Ogólnopolska Wystawa Święto Konia w Machnicach

  Ogólnopolska Wystawa Święto Konia w Machnicach